Vítejne v Simplemente.cz

Image Client
Jsme rodinná firma a máme rádi hezké věci za rozumné ceny a to nejen v oblékání.

V našem týmu je IT specialista, programátor, grafický designer, fotograf i oděvní tvůrce a technolog. Krom našich dovedností máme i nadšení pro věc, a tak jsme se rozhodli jít naproti všem, kdo to má obdobně jako my.

Na českém trhu je obrovské množství prodejních portálů nabízejících krásné a kvalitní věci, řada z nich však své ceny šroubuje neúměrně vysoko a schovává se za nálepku ´designové´produkty.

Proč platit přemrštěné ceny jen za ´značku, když lze najít srovnatelné a někdy i zajímavější konfekční produkty za ceny přijatelné?

My volíme druhou cestu a přinášíme zajímavé konfekční výrobky ( produkty vyráběny sériově) evropských firem za rozumné ceny!

Snažíme se pro Vás neustále hledat nové kousky odpovídající naší filosofii. Navazujeme kontakty s dalšími výrobci, kteří garantují kvalitu a rychlé dodání zboží. V tuto chvíli naleznete na simplemente.cz bezmála 9 tisíc produktů a každý den přibývají další a další.

Neváhejte nás kontaktovat o radu či konzultaci. Jsme rádi, pokud na konci Vašeho hledání je spokojenost s produkty z portálu simplemente.cz

Vstupte na portál SIMPLEMENTE.CZ a vybírejte módu jednoduše, módu SIMPLEMENTE!

Váš tým SIMPLEMENTE.CZ